Цвет папоротника
до Ваших послуг!

СПА

СПА-сауна в готелі Цвіт папороті - це не тільки задоволення, але і гарний настрій і оздоровчий ефект. Тут ви знайдете все для оздоровлення та релаксації. Відвідавши спа-сауну ви переконаєтеся, що це обов'язкова складова здорового життя. Але в тому випадку, якщо вас виникають сумніви щодо власного здоров'я, потрібно пройти повноцінне медичне обстеження. Наприклад, на сайті клініки Корона пишуть про обстеження молочних залоз.

До складу спа-процедур входять:

1. Сауна
Із давніх часів люди вірять в цілющу силу пари і вважають сауну святилищем, де ховається дух дарующий всім здоров'я і красу. Прогрівання в сауні виробляє благодійні зміни в функціонального стану внутрішніх органів і організму в цілому.
Це пояснюється благодійним впливом тепла на серцево-судинну і дихальну систему.

2. Плавальний басейн
Просторий плавальний басейн має розміри 6 х 3 метрів, обладнаний функціями гідромасажу і підігріву.

3. Кімната відпочинку
Кімната відпочинку яв ляется необхідною, поки одна група насолоджується більш гарячою парою, друга може чудово провести час в кімнаті відпочинку. Також кімната відпочинку використовується для лікувальних процедур оздоровчого і загальнозміцнюючий масажу. Розпарене тіло готове вбирати в себе цілющі настої і крему. Масаж розслаблених м'язів виробляє максимальний ефект, яке б призначення він не мав - тонізуючу або релаксаційне.

 

Ледяная купель в Спа-салоне Romantik SPA HOTEL

 

Після проходження всіх процедур у вас буде такий прилив сил, що відпочинок в Яремче ви проведете на повну!

uaru

+38 (067) 99-79-711
Контакты:

Украина,
Ивано-Франковская обл.
г. Яремче,
ул. Свободы 363/32

Служба бронирования:
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in