Цвет папоротника
до Ваших послуг!

Ресторан

Ресторан в Романтик Спа Отель, ЯремчеРесторан «Цвіт папороті» зачаровує своїх гостей романтичним настроєм, витонченим інтер'єром, спокійною і невимушеною атмосферою, високим рівнем обслуговування, широким асортиментом пропонованих страв, якістю продуктів, використанням галицьких гастрономічних кулінарних традицій. Дбайливе і ненав'язливе обслуговування допоможе Вам забути про буденні проблеми.

Ресторан і бар Цвет папоротника надає великий спектр послуг для корпоративних замовників. Тут ви можете замовити повний ресторанний супровід ділових заходів, що проводяться в залах готелю: вітальна кава, кавові паузи, ланч, фуршет, коктейль, банкет.

Деякі туристи не мають змоги відвідувати ресторани, навіть якщо вони недалеко від готелю, і в такому випадку можна замовити їжу завчасно, або на весь період відпочинку.

Шеф-кухарі зі своєю командою створюють кулінарні шедеври найвищої якості: від традиційних вітчизняних делікатесів до вишуканих іноземних страв, від легких закусок до тематичних або ексклюзивних гала-вечерь. Можуть перетворити будь-який офіційний візит в прекрасний незабутній і просто розкішний відпочинок.

Ми створюємо виняткову атмосферу, неповторний клімат для Вашого відпочинку під опікою професійного та гостинного персоналу. Інтер'єр і характер готелю відрізняє нас від інших і назавжди залишається в пам'яті гостей.

uaru

+38 (067) 99-79-711
Контакты:

Украина,
Ивано-Франковская обл.
г. Яремче,
ул. Свободы 363/32

Служба бронирования:
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in